Spodnie sztruksowe – hit czy kit?

0
1394
spodnie sztruksowe
fot. pexels.com

Spodnie sztruksowe były hitem kilka lat temu i każdy marzył by mieć swoją parę. Obecnie znów przeżywają powrót do łask wszystkich modowych projektantów. Czy masz jeszcze swoją parę w szafie? Być może już czas zakupić nowe spodnie sztruksowe!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/spodnie-sztruksowe-jak-je-wybierac/

Mocny materiał

Sztruks to bardzo mocny i gruby materiał, który doskonale sprawdza się nie tylko w szyciu spodni, ale również i toreb czy kurtek. Odzież wykonana z materiału sztruksowego jest bardzo wytrzymała i naprawdę może nam służyć prze kilka lat.

Niegdyś spodnie sztruksowe były prawdziwym hitem i każdy z nas miał swoją parę w szafie. Były to spodnie w fasonie bardzo luźnym, wręcz skate’owym, z prostą nogawką lub dzwony. I takie spodnie wówczas nosili wszyscy. Kto by pomyślał, że obecnie znów powrócą do łask?

Trendy

Obecnie nieśmiało z powrotem wchodzą na rynek, zdobywając ponownie serca różnych osób. Spodnie sztruksowe, które noszono niegdyś, zaczynamy z powrotem nosić obecnie. Spodnie te są charakterystyczne, gdyż ich sztruks ma pręgowany materiał, składający się z drobnych lub grubszych fałdek.

Materiał ten jest bardzo wytrzymały oraz gruby. Spodnie idealnie nadają się zatem na sezon jesienno-zimowy i doskonale wkomponują się nie tylko w twoją stylizację na chłodniejsze dni, ale również w trendy, które pojawią się w tegorocznym katalogu modowym.

Ze sztruksu powstają nie tylko zwykłe spodnie, ale również ogrodniczki, spódniczki, torebki, plecaczki, kurtki i wiele innych ubrań. Warto się zatem zainteresować tym materiałem i zacząć szukać swojego fasonu spodni sztruksowych, gdyż z pewnością powrócą one do mody w tym sezonie jesienno-zimowym.

Mają one jednak jedną ogromną wadę. Gdy sztruks się wytrze, nie możemy z nim już nic zrobić. Materiał wówczas wyciera się doszczętnie, tracąc swoją właściwą fakturę. Zatem należy nosić spodnie okazjonalnie, nie nadużywając ich każdego dnia. Nadają się świetnie do szkoły lub pracy, ale z pewnością nie są dobrym strojem na jazdę na rowerze.

Przeczytaj też: http://lubiepowietrze.pl/bluzke-zalozyc-latem-rozne-okolicznosci/

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here