Czym się kierować przy wyborze podkładu?

0
1353
Czym się kierować przy wyborze podkładu?

Jak wykonać profesjonalny makijaż i cieszy się gładką, świeżą cerą? Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniego podkładu. Ważną rolę odgrywa dopasowany do karnacji odcień, ale również formuła produktu odpowiadająca cerze, skutecznie kryjąca, ale nie obciążająca. Jak wybrać najlepszy podkład dla siebie?

Jak ocenić jakość podkładu i po jakie marki sięgnąć?

Co w praktyce oznacza dobry podkład? Jak wybrać podkład, który doskonale sprawdzi się w codziennym makijażu, ale wytrzyma również w czasie całonocnej imprezy? Dobierając podkład, trzeba zastanowić się, jaką rolę ma spełniać. Panie z gładką, zdrową cerą, mogą sięgnąć po lekkie, półkryjące podkłady, które ujednolicą cerę i nie będą jej nadmiernie obciążać. Kobiety, które zmagają się z niedoskonałościami albo przebarwieniami, powinny wybrać pokład mocno kryjący, który poradzi sobie z ukryciem zmian na skórze. Niezależnie od typu podkładu produkt powinien być niekomadogenny, to znaczy nie zapychać porów i nie powodować stanów zapalnych. Powinien również być trwały, by makijaż utrzymywał się przez wiele godzin – w tej kwestii najlepiej zaufać renomowanym markom wybieranym przez makijażystki.

Podkłady Catrice – idealne krycie i świetna trwałość

Jednymi z najbardziej cenionych na rynku kosmetyków kolorowych produktów są podkłady catrice. Ze względu na swoją doskonałą jakość są często wybierane przez profesjonalne makijażystki.Podkłady Catrice mają nowoczesną formułę, która sprawia, że mimo lekkiej, nie obciążającej formuły, dokładnie kryją i ukrywają zaczerwienienia, przebarwienia, niedoskonałości. Sprawiają, że cera ma jednolity, zdrowy koloryt. Podkład utrzymuje się na skórze przez wiele godzin, nie rozciera się i nie spływa. Zachowuje skórę matową nawet w gorący dzień. Ma naturalne odcienie, dzięki czemu choć kryje, wygląda na niewidoczny.

Gdzie szukać podkładów Catrice?

Podkłady Catrice można dostać w większości dobrze wyposażonych drogerii. Oferują go również sklepy internetowe. Podkład marki Catrice dostępny jest w kilku wersjach – średnio kryjącej, mocno kryjącej, w zależności od potrzeb kobiety i okazji. Atutem marki Catrice jest szeroka dostępność odcieni, od bardzo jasnych tonów, po odcienie idealne dla ciemnej karnacji czy opalonej skóry. Szeroka paleta kolorystyczna umożliwia idealne dopasowanie koloru podkładu, a przez to stworzenie naturalnego, efektownego makijażu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here