LIfting rzęs – na czym polega ten zabieg?

0
1291
lifting rzęs

Lifting rzęs to zabieg, który jest wykonywany w gabinetach kosmetycznych. W ostatnim czasie stał się bardzo popularny, głównie ze względu na efekt, jakie daje. Rzęsy po zabiegu stają się podkręcone, wydłużone i bardziej wyeksponowane. Lifting rzęs dedykowany jest kobietom, które posiadają krótkie, rzadkie rzęsy. Ale korzystać mogą z niego wszyscy.

Czym jest lifting rzęs?

Lifting rzęs to profesjonalny zabieg, dzięki któremu osiągniemy wydłużone, podkręcone, podniesione i zagęszczone rzęsy. Efekt jest niesamowity. Po takim zabiegu nasze rzęsy zmieniają diametralnie swój wygląd, są bardziej widoczne, sprawiają, że nasze spojrzenie nabiera głębi. Są bardziej podkreślone, ale nadal naturalne. Właśnie dlatego, kobiety pokochały ten zabieg.

Na czym polega zabieg liftingu rzęs?

Lifting rzęs jest zabiegiem nieinwazyjnym i prostym w wykonaniu, nie zabiera wiele czasu. Dostępny jest w większości gabinetów kosmetycznych. Zabieg składa się z kilku etapów. Na początku rzęsy zostają oczyszczone, za pomocą specjalnego preparatu. Kolejnym krokiem jest aplikacja produktu, który nada nowy kształt naszym rzęsom. Następnie na górą powiekę nakładany jest wałeczek z silikonu, którego zadaniem jest utrzymanie rzęs, które są na niego nakręcone. Po tej czynności, na rzęsy nakładany jest preparat utrwalający kształt. Na zakończenie zastosowany jest produkt nawilżający.

Przeczytaj też: http://www.espoleczni.pl/katar-sienny-sie-objawia/

Komu odradzany jest lifting rzęs?

Mimo, że lifting rzęs jest bezpiecznym zabiegiem istnieją przeciwskazania do jego wykonania. Nie polecany jest w przypadku kobiet, które maja osłabione rzęsy, nadmiernie wypadające oraz często dopadają je infekcje w okolicy oczu.

Kolejnymi przeciwskazaniami do zabiegu liftingu rzęs jest: jaska, zespół suchego oka, zaćma oraz alergia, na którykolwiek składnik preparatów, które stosuje się podczas zabiegu.

Czy lifting rzęs jest bezpieczny?

Lifting rzęs jest bardzo często wybieranym zabiegiem upiększającym rzęsy, głównie ze względu na swoją bezinwazyjność i bezpieczeństwo. Jeżeli na zabieg udamy się do sprawdzonego i profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, nie musimy się niczego obawiać. Wyłącznie niedbałość podczas aplikacji preparatów, może wywołać podrażnienie skóry wokół oczu.

Źródło: https://aktywniniezalezni.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here