Zabiegi odmładzania coraz lepsze

0
1437
Zabiegi odmładzania coraz lepsze

Jeszcze do niedawna chęć pozbycia się zmarszczek wiązała się z wielkimi wyrzeczeniami. Trzeba było poświęcić na to znaczne środki finansowe, przez co opcja ta była dostępna tylko dla zamożnych osób, a przede wszystkim poddać się bolesnym i ryzykownym kuracjom, po których konieczna była długa rekonwalescencja. Współczesne zabiegi medycyny estetycznej w niczym nie przypominają tych z przeszłości: trwają krótki czas, nie są inwazyjne i często w ogóle nie wymagają rekonwalescencji, a przede wszystkim dają doskonałe skutki, często tak dyskretnie, że nikt nie domyśli się ingerencji.

Zachować dyskrecję

Nie wszyscy chcą chwalić się wszem i wobec, że ich młody wygląd to zasługa medycyny estetycznej. Kiedy chce się zachować prywatność, trzeba więc skorzystać z innych metod niż wszczepienie w twarz botoksu. Na szczęście jest ich wiele. Najlepiej będzie zdecydować się na niechirurgiczny lifting twarzy, gdyż mianem tym określa się różne zabiegi, które łączy jedno – silny efekt odmłodzenia. Dobrą stroną takich zabiegów jest też fakt, że liftingowi można poddać nie tylko twarz. Wiele kobiet popełnia ten błąd – skupia się tylko na odmłodzeniu twarzy, a zwiotczała szyja, pomarszczone dłonie i ciało zdradzają prawdziwy wiek.

Łatwo można się z tym uporać. Decydując się na przykład na niechirurgiczny lifting twarzy z wykorzystaniem podczerwieni, można ujędrnić wszelkie partie ciała i twarzy. Możliwe jest redukowanie opadających powiek, usuwanie bruzd nosowo-wargowych, opadającego podbródka, ale też ujędrnienie piersi, dekoltu, a nawet pośladków czy brzucha. Również nici liftingujące, kolejny sposób na niechirurgiczny lifting twarzy, mogą być wykorzystywane nie tylko na czole czy policzkach. Za pomocą tej nowoczesnej metody można także ujędrniać szyję i dekolt, dłonie, a nawet ramiona, kształtując je także jeśli są zbyt masywne.

Znakomite rezultaty

Wielką zaletą wszystkich tych zabiegów jest fakt, że pozwalają one na naprawdę silne odmłodzenie, ale jednocześnie efekt jest taki, jakby skóra była młoda sama z siebie. Jeśli więc ktoś nie chce przyznawać się, że korzystał z takich zabiegów, to wygląd jego skóry na pewno go nie zdradzi, gdyż jest bardzo naturalny. Wydaje się więc, że młodzieńczy wygląd to dzieło natury.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Dermokliniki

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here