KOLONIA NA MAZURACH – TO JEST TO!

0
1176
KOLONIA NA MAZURACH

Kolonia na Mazurach to idealny pomysł na wysłanie malucha lub starszego dziecka na wakacje. Zazwyczaj kolonie organizowane są dla młodszych dzieciaczków. Jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce są właśnie Mazury. Obszar ten zapewnia nam malownicze widoki, świeże powietrze oraz ciszę z dala zgiełku wielkich miast. Kraina otoczona mnóstwem jezior to istny raj dla amatorów sportów wodnych. Waśnie dzięki tym wszystkim zaletom organizatorzy wycieczek stworzyli propozycję koloni na Mazurach.

Sporty wodne – żeglarstwo, kajakarstwo i inne

Kolonia na Mazurach to świetna opcja aby wysłać malucha na wakacje. Dzieciaki mają szansę poprzebywać z dala od rodziców z mnóstwem rówieśników oraz świetnymi rówieśnikami. Kolonia na mazurach to dobre rozwiązanie dla młodego pasjonata sportów wodnych. Dzieciaki uprawiające żeglarstwo, kajakarstwo, pływanie lub inny sport wodny z pewnością ucieszą się z możliwości wzięcia udziału w takiej kolonii. Modne są deski SUP jednoosobowe lub wieloosobowe – zapewniają one świetne obcowanie z naturą, ruch, kontakt z wodą, słońcem i wiatrem.

Ośrodki wypoczynkowe

Na kolonie na Mazurach wybierane są przepiękne ośrodki wypoczynkowe, po to aby uczestnicy mieli jak największy komfort. Dzieciaki zazwyczaj do dyspozycji mają boisko, plac zabaw i inne udogodnienia. Rodzice oraz ich pociechy są bardzo zadowoleni z zakwaterowania, bo wokół obiektów często znajdują się parki linowe, parki tematyczne, wzgórza widokowe, bunkry, zamki czy inne atrakcje.

Podczas koloni na Mazurach uczestnicy biorą udział nie tylko w zajęciach tematycznych, ale także mają wycieczki fakultatywne do różnych ciekawych miejsc. Oprócz tego uczestniczą w zajęciach plastycznych, integracyjnych oraz animacyjnych.

Co się dzieje na kolonii?

Kadra wybierana na kolonie na Mazurach to osoby wybierane w bardzo rygorystyczny sposób. Każdy rodzic chce, aby jego pociecha była bezpieczna na koloni i takie właśnie zadanie maja wychowawcy kolonijni, opiekunowie, ratownicy, a także instruktorzy. Na kolonie na Mazurach wybierani są najlepsi specjaliści  z ogromną pasją do swojej pracy, a także do dzieci. Dzieciaki kochają zabawę, a beztroskę zapewnia im odpowiednia opieka. Rodzice posyłając swoją pociechę na tego typu wakacje mogą być spokojni i mieć pewność, że młodzież jest pod najlepszą opieką.

Kolonia na Mazurach to idealny pomysł dla dziecka aktywnego i lubiącego uczestniczyć w różnych zabawach ruchowych, ale również dla największego leniuszka. Podczas koloni na Mazurach można wypoczywać, ale także aktywnie spędzać czas. W wielu miejscach tu wczasowicze mają możliwość wypożyczenia kajaka lub rowerka wodnego, jest to idealna forma spędzania wolnego czasu. Popularne są też zwykłe rowery, a śmiałkowie próbują lotów widokowych, lotów paralotnią, balonem lub nurkowania.

Kolonie na Mazurach to niewielki koszt w porównaniu do atrakcji jakie dzieciaki mają tam zapewnione. Zawsze w ofercie koloni mamy noclegi, wyżywienie, bilety oraz czasami dodatkowe rzeczy. Często jest w ofercie dużo wycieczek, w tym przynajmniej jedna wycieczka autokarowa. Na dłuższą wycieczkę dzieci jeżdżą na przykład do Mikołajek albo na zamek w Malborku.

Jeśli rodzice chcieliby zapisać swoją pociechę na kolonie na Mazurach, to powinni pomyśleć o tym zdecydowanie wcześniej ponieważ ten typ wczasów sprzedaje się bardzo szybko, a liczba miejsc w grupach tematycznych jest ściśle określona i ograniczona.

Polecamy kolonie na Mazurach dla waszego maluszka, nawet jeśli wcześniej w ogóle nie uczestniczył w żadnym wyjeździe bez rodziców. Obóz lub kolonia na Mazurach będzie odpowiednia też dla dziecka starszego i nastolatka, bo atrakcji tam co nie miara – dla kazdego od przedszkolaka do seniora. Życzymy udanej koloni na Mazurach!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here