Noclegi wisła i okolice pełne atrakcji oraz malowniczych miejsc

0
738
Noclegi wisła i okolice pełne atrakcji oraz malowniczych miejsc

Tam, gdzie rodzi się rzeka Wisła noclegi są możliwe w wielu domach z kwaterami dla turystów oraz hotelach. Malownicze obszary pokryte zielonymi wzniesieniami i dostępnymi dla wypoczywających szczytami to jedno z wielu pięknych miejsc wokół pierwszych wód Wisły.

Wynajmij pokoje wisła – zrelaksuj się w miejscowości, z której pochodzi Adam Małysz

Miasteczko Wisła i jej okolice były znane przez nielicznych, dopóki nie rozsławił jej mistrz skoczni narciarskiej Adam Małysz. Z roku na rok powstawać zaczęły pokoje wisła dla coraz większej ilości turystów, odwiedzających miasto rodzinne Skoczka.

Oprócz wielu atrakcji ze stokami do zjazdów narciarskich i wyciągami krzesełkowymi czeka Cię tutaj ogromna ilość adrenaliny lub spokoju. To zależy od Ciebie, co wybierzesz. Wisła noclegi w hotelach mają dla Ciebie spa oraz baseny, jacuzzi, pyszne posiłki, bilard i tenis stołowy i wiele innych rozrywek.

Poza miejscem noclegowym zaś masz cudne okolice z przepięknymi krajobrazami. Z pewnością zachwycą Cię wodospady na Wisełce oraz stoki narciarskie z wyciągami krzesełkowymi. Jest też skocznia, która licznie jest oblegana podczas Mistrzostw Świata w skokach narciarskich.

Noclegi wisła i okolice pełne wesołej przestrzeni

Mowa oczywiście o możliwości spędzenia czasu nie tylko w pokoju hotelowym, ale o wyjściu np. na pojeżdżenie quadami, albo do Parku Linowego. Wspinanie się po linach, drabinkach, przechodzenie na wiszącej pionowo linie itp. są świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zorbing to nowe trendy z zamknięciem się w kuli, która się stacza w dół. Ta forma rozrywki jest niesamowicie atrakcyjna nie tylko dla turystów, ale także dla miejscowych. Bardzo wszyscy lubią staczanie się ze zbocza, zamknięci w przezroczystej kuli. Napełniona jest ona powietrzem, więc można w niej swobodnie oddychać.

Zarezerwuj dla rodziny noclegi wisła i okolice zwiedzajcie razem

Wspólny pobyt na urlopie całej rodziny sprzyja budowaniu w niej ciaśniejszych pozytywnych więzi. Wybierz się zatem z żoną (mężem) i dziećmi do Wisły z pokojami komfortowo urządzonymi. Podziwiajcie maleńką Wisełkę z dwudziestoma pięcioma (około) wodospadami.

Wodospady zachwycają i dzieci, i dorosłych. Miłość do przyrody najłatwiej zaszczepić, wybierając się na wspólny urlop, czy wakacje w ciekawe przyrodniczo miejsca. Pomyśl o rodzinnym wypadzie do Wisły także w weekend. Im częściej będziecie wszyscy ze sobą spędzać czas, tym łatwiej będziecie się ze sobą komunikować i wspierać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here