Jak wygrać w lotto

0
1376
Jak wygrać w lotto

Początki gry lotto sięgają 1957 roku i jest to najstarsza oraz ciesząca się największym zainteresowaniem gra liczbowa w Polsce. Już nasze babcie i nasi dziadkowie zachodzili w głowę, jak wygrać w lotto.

Jak wygrać w lotto?

Jak wygrać w lottoGrę w lotto, w kilku słowach, można określić jako wytypowanie sześciu numerów, z zakresu od jeden do czterdzieści dziewięć. Poniżej zostaną przedstawione najważniejsze etapy gry.

  1. Chybił trafił. W kolekturze prosisz sprzedawcę o zakład chybił trafił, a w konsekwencji płacąc trzy złote dostajesz wyciąg z wydrukowanymi sześcioma numerami oraz datą, kiedy nastąpi losowanie.
  2. Kupon do samodzielnego wykreślania.
  3. Drugą możliwością jest wzięcie od sprzedawcy kuponu, na którym sam skreślasz wartości.
  4. Wybór numerów.  Na jednym kuponie znajduje się osiem zakładów, czyli osiem grup numerów od jeden do czterdzieści dziewięć. Nie musimy oczywiście kupować wszystkich zakładów, możemy tylko jeden. Warto jest zanim udamy się do kolektury, zastanowić się, jak wygrać w lotto, jakie wartości wytypować i ile zakładów wykupić, biorąc pod uwagę, że jeden kosztuje trzy złote.
  5.  Lotto z Plusem. Istnieje możliwość dopłacenia kwoty jeden złoty i wzięcia udziału w dodatkowym losowaniu czyli Lotto z Plusem. Decydując się na uczestnictwo w nim, musimy zaznaczyć odpowiednie miejsce na blankiecie lub zgłosić to sprzedawcy, jeżeli gramy w systemie chybił trafił. W konsekwencji nasze wybrane sześć numerów weźmie udział w losowaniu miliona złotych.
    Warto jest zastanowić się nad taką możliwością, ponieważ tego typu losowania nie kosztują dużo, a już dla niejednego gracza okazały się odpowiedzią na pytanie: jak wygrać w lotto.
  6. Super Szansa. Kolejną możliwością na zwiększenie szansy na wygraną jest wykupienie tzw. Super Szansy. Dopłacając dwa złote do zakładu Lotto, wybieramy siedmiocyfrowy numer, z czego każda cyfra może być z zakresu od zero do dziewięć. Wartości wygranych są zmienne i ustalane indywidualnie do danego losowania.
  7. Ustalenie terminów zakładów. Totalizator Sportowy umożliwia zakup zakładów ze znacznym wyprzedzeniem, możemy bowiem wytypować numery na dziesięć kolejnych losowań.

Jak sprawdzić czy wygrałem?

Bardzo istotnym jest, aby wychodząc z kolektury dokładnie schować kupon, ponieważ jest to jedyny dowód naszego udziały w grze i docelowo wygranej. W każdy wtorek, czwartek i sobotę, o godzinie 21.40 odbywają się losowania lotto. Można je oglądać na żywo, na kanale TVP Info lub na stronie internetowej www.lotto.pl. Niestety nie ma przepisu jak wygrać w lotto, ale biorąc pod uwagę miliony graczy, którzy wygrali, można stwierdzić, iż jest to możliwe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here