Jak usunąć malinkę

0
8484

Będąc zakochanymi w drugiej osobie, często nie zwracamy zupełnie uwagi na otaczający nas świat. Interesuje nas tylko nasz ukochany i wszystko to, co z nim związane. Zatracamy się w uczuciu łączącym nas z drugą osobą i nawet jeśli dziś stracilibyśmy pracę, nie za bardzo by to nas przejęło. Silne uczucie przewyższyłoby prozę życia codziennego, pozwalając nam zachować balans i nie załamać się z powodu wyrzucenia z pracy. W tym artykule przeczytasz o tym jak usunąć malinkę.

Jak usunąć malinkę?

jak usunąć malinkęUczucie miłości nie tylko sprawia, że widzimy świat w różowych okularach. Podczas okazywania uczuć drugiej osobie, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, co robimy. Nie mamy hamulców. Chcemy okazać ukochanemu nasze uczucie i sprawić, by było mu cudownie z nami. A my sami, żebyśmy dobrze się z tym czuli. Czasem w chwili nieuwagi możemy zrobić ukochanej osobie malinkę na szyi w bardzo widocznym miejscu, co może później wprawić ją w zakłopotanie. Jak usunąć malinkę, by nasz ukochany nie musiał się wstydzić naszego okazywania uczuć?

Zacznijmy od tego, czym jest malinka. Jest to nic innego niż siniak, który powstaje na skórze na skutek zbyt długiego i mocnego jej ssania ustami. Samo zrobienie malinki nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jest bardzo proste i szybkie. Ale już samo usunięcie jej to wyższa szkoła jazdy. Dlatego odpowiadając na pytanie „jak usunąć malinkę”, wskazujemy, że na szczęście da się wykorzystać parę domowych sposobów, by nie obawiać się ostracyzmu w miejscu publicznym, co w naszej kulturze jest niestety normą.

Jak usunąć malinkę, gdy siniak jest jeszcze świeży i nie zdążył zrobić się purpurowy? Najlepiej udać się szybko do zamrażarki i wyciągnąć kilka kostek lodu. Jeśli nie masz lodu, możesz wrzucić dwie łyżki do zamrażarki, aby się schłodziły. Następnie połóż kostki lodu na siniaku. Tak samo zrób z łyżkami. Przyłóż je do skóry i odczekaj kilka minut. Jeśli lód zaczyna się topić, a łyżki robią się ciepłe, wymień stopniały lód na nowy, a łyżki ponownie schłodź. To, jak usunąć malinkę za pomocą zimnego kompresu zależy od tego, jak długo będziesz trzymać lód lub słodzone łyżki na sińcu. Im dłużej będziesz to robić, tym efekt będzie zadowalający.

Inne sposoby na usunięcie malinki

Drugi sposób na to, jak usunąć malinkę jest nieco inny i może sprawić ci początkowo ból. Aby pozbyć się malinki, należy użyć zwykłej monety. Metoda ta polega na tym, żeby lekko naprężyć skórę, a następnie pocierać ją zdecydowanymi ruchami za pomocą monety. Taki sposób pozwoli na to, by zebrana pod skórą krew wróciła do krwiobiegu. Oczywiście to, jak usunąć malinkę według tej metody zależy od tego, jak duży jest siniak i czy uda nam się go rozbić. Pamiętajmy, by nie trzeć skóry na siłę i nie doprowadzić do jej krwawienia.

Pozbyć się malinki można też za pomocą pasty do zębów. Trzecia metoda na to, jak usunąć malinkę, polega na tym, żeby rozsmarować na sinym miejscu odrobinę pasty do zębów. Pasta powinna nieco rozjaśnić skórę i pomóc jej szybciej się zregenerować. Cały trik polega na tym, żeby nakładać pastę na malinkę kilka razy dziennie na około 10 minut. Pamiętajmy jednak, że sposób ten może, ale nie musi zadziałać. To, jak usunąć malinkę za pomocą pasty do zębów, zależy od organizmu i jego możliwości regeneracyjnych.

Kolejnym sposobem na pozbycie się malinki jest zupełnie inna, bardzo ekspresowa metoda. Stosuje się ją najczęściej, gdy wszelkie inne sposoby na to, jak usunąć malinkę, zawiodły. Aby pozbyć się malinki, wystarczy zawiązać na szyi piękną apaszkę, która odwróci wzrok ciekawskich ludzi od miłosnego siniaka na skórze. Zamiast apaszki można też zastosować sweter z golfem, który powinien sprawnie ukryć malinkę na skórze. Jak usunąć malinkę w mniej niż 15 sekund? Założyć apaszkę lub sweter z golfem!

Metody lecznicze

jak usunąć malinkęA jak usunąć malinkę, gdy zdecydujemy się na metody lecznicze? Piątym sposobem na to, jak usunąć malinkę, jest zastosowanie maści z arniką. Ten ziołowy specyfik przyczyni się do zmniejszenia obrzęku oraz sprawi, że sam rozmiar malinki powinien się szybko zmniejszyć. Gdy w twojej najbliższej aptece nie znajdziesz maści z arniką, możesz spróbować użyć aloesu. Powinien pomóc ci załagodzić zmianę skórną i pozwolić szybciej zagoić się fioletowej zmianie skórnej.

Usuwanie malinki za pomocą powyższych sposobów to nie wszystko. Szóstą metodą na to, jak usunąć malinkę, jest zastosowanie odpowiednich kosmetyków kolorowych. Ten sposób jest polecany zwłaszcza dla kobiet. Mężczyźni mogą nie zgodzić się niestety na to, by zatuszować miłosne sińce kobiecymi kosmetykami. Jak usunąć malinkę za pomocą korektora? Wystarczy zamienić zwykły, stosowany przez nas na co dzień korektor na taki, który będzie miał zielony odcień. Fioletowy siniak powinien zostać w całości zamaskowany przez zieleń. Aby korektor ukrył siniaka, trzeba nałożyć go dokładnie na całą jego powierzchnię. A jeśli nie mamy zielonego korektora? Jak usunąć malinkę? Można zamiast niego użyć jasnego podkładu, nakładając go bezpośrednio na sińca i w jego okolicy. Taka jaśniejsza plamka podkładu na skórze nie powinna wówczas wzbudzić podejrzeń. Jeszcze jedną metodą na to, jak usunąć malinkę za pomocą tego, co mamy w kosmetyczce, jest użycie bardzo jasnego cienia do powiek. Aby ten sposób się sprawdził, trzeba starannie rozprowadzić go na skórze.

[Głosów:19    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here