RPA – poznaj magię Czarnego Lądu

0
1702
rpa

Czarny Ląd – te słowa od dawna fascynują wielu podróżników, którzy chcieli postawić stopę na kontynencie, który tak bardzo odmienny jest od Europy. Warto wiedzieć, że dzisiaj dzięki Logostour możemy zobaczyć południe tego niesamowitego miejsca na ziemi. Logostour organizuje bowiem wycieczki do RPA…

rpa

RPA – południowy kraniec Afryki

Co ciekawego możemy zobaczyć w RPA? Przede wszystkim należy wspomnieć, że jest to jeden z najlepiej rozwiniętych krajów Afryki. Co więcej – jest to państwo o wyjątkowo bogatej przeszłości kolonialnej oraz pozostałości działalności Kompanii Wschodnio- Indyjskiej, co oznacza, że w Johannesburgu, Kapsztadzie czy w innych miastach znajdziemy wiele zabytków z tego okresu.

Ponadto oczywiście RPA to także Przylądek Dobrej Nadziei. Tu mamy szansę wypłynąć w niezapomniany rejs, zobaczyć stado fok oraz ujrzeć niezwykły ocean.

Czymże jednak byłaby Afryka bez safari? Dlatego też w trakcie wycieczki do RPA zwiedzamy niesamowity Park Narodowy Krugera, gdzie wybieramy się na safari. Warto wiedzieć, że jest naprawdę jedna z najbardziej niezwykłych przygód, jakie będziemy mieć w życiu. Nikt nie zapomina widoku lamparta, lwa czy słonia w naturze.

Oczywiście także podczas wycieczki do RPA organizujemy lokalne występy, pokazy tańca, muzyki tam- tamów, degustacje win i wiele innych atrakcji, pokazujących prawdziwą kulturę Czarnego Lądu.

Zimbabwe – wodospady i przyroda

Przy okazji organizowania wycieczki do RPA, zahaczamy także o Zimbabwe. To tu w końcu mamy szansę zobaczyć na własne oczy niezwykłe, zapierające dech w piersiach Wodospady Wiktorii oraz otaczającą je niezwykłą scenerię lasu tropikalnego.

Logostour- Twoje zaufane biuro

Jak widać podczas naszych wycieczek do RPA oraz innych magicznych miejsc na świecie, staramy się, aby nasi klienci mieli okazję poznać prawdziwe oblicze danego kraju. Różnorodność atrakcji i zwiedzanych miejsc sprawi, że każdy na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie. Dlatego też gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie logostour.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here